Dnia 22 czerwca odbyło się uroczyste zakończenie konkursu plastycznego na plakat pt.: “Hanza - historia w kolorach”.
Konkurs był zorganizowany przez PODN oraz Parafię Rzymskokatolicką pw. NMP Królowej Świata w Stargardzie.
Miło nam poinformować, że w konkursie uczestniczyły dwie uczennice naszej szkoły i zajęły najwyższe miejsca.
ALEKSANDRA GILEWSKA 3D – I MIEJSCE
OLIWIA KAWA 3C – II MIEJSCE.
Celem konkursu było zainteresowanie dzieci i młodzieży historią i różnorodnością kulturową naszego miasta oraz propagowanie turystyki regionalnej.
GRATULUJEMY!