• LXVI Międzyszkolny Turniej Fizyczny

•       W roku szkolnym 2023/2024 w LXVI Miedzyszkolnym Turnieju Fizycznym naszą szkołę reprezentowały uczennice klasy IV a :

Aleksandra Chmielewska

Daria Nowak

Paulina Różycka.

Największy sukces odniosła Aleksandra Chmielewska zdobywając w klasyfikacji indywidualnej V miejsce.

Uczennice do Turnieju przygotowała mgr. Halina Baraniak.

• SZKOLNY KONKURS MATEMATYCZNY KLAS III

•               W dniu 20.05.2024 r. odbył się II etap Szkolnego Konkursu Matematycznego dla uczniów klas III naszej szkoły.

Do konkursu przystąpiło 9 uczniów z klas trzecich zakwalifikowanych po I etapie:                         4 osoby z klasy III A oraz 5 osób z klasy III CB.

Zakres materiału obejmował treści kształcenia z poziomu rozszerzonego. Uczniowie mieli do rozwiązania 10 zadań testowych wielokrotnego wyboru. Za każdą poprawną odpowiedź można było uzyskać 0,5 punktu i dodatkowo 0,5 punktu za poprawne wskazanie wszystkich odpowiedzi. Uczniowie zmierzyli się również z 3 zadaniami otwartymi. Za zadania otwarte łącznie do zdobycia było 15 punktów. Maksymalnie można było uzyskać 35 punktów.

Zdecydowane zwycięstwo po dwóch etapach odniosła Zuzanna Susz z klasy III A, która  uzyskała łącznie 33,50 punktów (po pierwszym etapie 18,5), II miejsce zajął Patryk Łodyga z klasy III A zdobywając 31,50 punktów (po I etapie 19 punktów), a  III miejsce                Piotr Olszewski z klasy III CB z 29,50 punktami (po I etapie 17 punktów).

Laureatom serdecznie gratulujemy!