• Klasy II CB i I E w Kołobrzegu

•           W dniach od 29 do 31 maja 2023r. klasa II CB uczestniczyła w wycieczce rekreacyjno – turystycznej, a 22 – 24 maja 2023r. klasa I E integrowała się w Kołobrzegu. Pogoda dopisała, więc wszyscy mogli w pełni korzystać z uroków kurortu: spacer po promenadzie i na molo, podziwianie krajobrazu z latarni morskiej oraz wspólne zdjęcie przy Pomniku Zaślubin Polski z Morzem – to tylko niektóre atrakcje.

• Współpraca naszej szkoły z Wojskową Akademią Techniczną w Warszawie

• Program CYBER.MIL z klasą powstał, aby wesprzeć obronność kraju poprzez kształcenie profesjonalnych kadr w obszarze bezpieczeństwa informatycznego i teleinformatycznego na potrzeby jednostek organizacyjnych resortu obrony narodowej.

Porozumienie w imieniu Wojskowa Akademia Techniczna (WAT) podpisała 30 maja 2023 r. prorektor ds. studenckich dr hab. Monika Szyłkowska, prof. WAT, a w imieniu I Liceum Ogólnokształcące w Stargardzie Ada Pasikiewicz - pedagog szkolny.

W ramach współpracy WAT deklaruje:

*objęcie Liceum patronatem naukowym

*prowadzenie przez nauczycieli akademickich zajęć pokazowych

*współpracę z nauczycielami ILO

*współorganizowanie konkursów i imprez o charakterze popularno-naukowym

*współorganizowanie imprez sportowo-rekreacyjnych i turystycznych oraz spotkań kulturalno-historycznych

Przypominamy, że trwa rekrutacja do klasy pierwszej o profilu CYBERBEZPIECZEŃSTWO w roku szkolnym 2023/2024.