• LXV Międzyszkolny Turniej Fizyczny.

• Dnia 11 marca 2023 r., odbył się LXV Międzyszkolny Turniej Fizyczny.

Szkołę reprezentowali uczniowie z klasy IV A:

Aleksandra Tomicz,

Kacper Krzynowek,

Jędrzej Matkowski.

Drużyna zdobyła IV miejsce

Wyróżniające wyniki uzyskali

Aleksandra Tomicz - IV m,

Jędrzej Matkowski - V m.

Gratulujemy i życzymy zawodnikom dalszych sukcesów!

Uczniów przygotowała Pani mgr  Halina Baraniak

• Ogólnopolska Olimpiada Wiedzy o Prawie

• Uczeń klasy IV E Jakub Skibiński zajął II miejsce w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Wiedzy o Prawie. Nagrodą za zajęcie drugiego miejsca jest indeks na Wydziały Prawa Uniwersytetu Jagiellońskiego i Uniwersytetu Warszawskiego. Wyborem naszego ucznia jest Uniwersytet Jagielloński.

Jakubowi gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów !

• Mistrzostwa Województwa w Biegach Przełajowych.

•        Na stadionie lekkoatletycznym OSiR w Gryfinie, 19 kwietnia 2023r. odbyły się Drużynowe Mistrzostwa Województwa w Biegach Przełajowych Dziewcząt w ramach Licealiady. Dziewczęta rywalizowały na dystansie ok. 1000 m..

W klasyfikacji końcowej reprezentacja naszej szkoły w rywalizacji dziewcząt uplasowała się na drugim miejscu  ulegając jedynie biegaczkom z I LO w Gryfinie. Za naszymi dziewczynami zostało sklasyfikowanych jedenaście innych szkół z całego województwa.

GRATULUJEMY !!!

Skład naszej reprezentacji:

1. Krzysiek Marcela 1b

2. Białek Weronika 3b

3. Świerczyńska Alicja 2b

4. Szlanderbach Dominika 1d

5. Soczewska Adela 1e

6. Iwańkowicz Lidia 3c

Opiekunowie : P. Januchowska Mieczysława i P. Wróblewicz Jerzy

• Jubileuszowy X Stargardzki Polonez Maturzystów

•        W piątek 14 kwietnia 2023r. odbyła się X – jubileuszowa edycja Poloneza Maturzystów na Rynku Staromiejskim w Stargardzie. Historyczny korowód utworzyli uczniowie  ze szkół ponadpodstawowych Powiatu Stargardzkiego w towarzystwie przedszkolaków z Przedszkola Nr 2 Mali Artyści. Cel był jeden – wspólne podtrzymanie tradycji i odtańczenie polskiego tańca narodowego.

Mimo niesprzyjającej aurze młodzież naszej szkoły zaprezentowała się z wielkim kunsztem.

Układ taneczny przygotowała pani profesor Anna Kowalczyk.

.

• Udane biegi przełajowe

•        Na stadionie lekkoatletycznym im. dr Jerzego Cieśli w Stargardzie, 14 kwietnia 2023r. odbyły się Drużynowe Mistrzostwa Powiatu w Biegach Przełajowych Dziewcząt i Chłopców w ramach Licealiady. Dziewczęta rywalizowały na dystansie ok. 1500 m., a chłopcy na dystansie ok. 2500 m.

W klasyfikacji końcowej reprezentacja naszej szkoły w rywalizacji dziewcząt  zdecydowanie uplasowała się na pierwszym miejscu  i wywalczyła awans do Finału Wojewódzkiego.  Reprezentacja chłopców zajęła III miejsce.

Skład naszej reprezentacji.

Dziewczęta :                                                                        Chłopcy :

1. Krzysiek Marcela 1b                                                     1. Kober Mikołaj 3b

2. Białek Weronika 3b                                                      2. Cieplak Adam 3b

3. Świerczyńska Alicja 2b                                                3. Bartoszewski Krystian 2e

4. Szlanderbach Dominika 1d                                          4. Rzesiowski Wojciech 2c

5. Soczewska Adela 1e

6. Iwańkowicz Lidia 3c