• Udane starty pływackiej drużyny dziewcząt

•         Nasi uczniowie udanie zaprezentowali się w drużynowych zawodach pływackich. Na etapie Mistrzostw Powiatu w ramach Licealiady reprezentacja dziewcząt zajęła pierwsze miejsce premiowane awansem do Finału Wojewódzkiego, a chłopcy uplasowali się na czwartej pozycji. W Finale Wojewódzkim, który odbył się 14 listopada na terenie kompleksu sportowego Milenium w Kołobrzegu  Nasze Dziewczyny uplasowały się na piątym miejscu.   Skład reprezentacji :

1E: Laskowska Katarzyna;

2A: Chudzińska Joanna; 2B: Zołotar Tamara;

4C: Maćkowiak Amelia;

4D: Dziakowicz Julia, Nowek Nikola, Szydłowska Iga;

4F: Kunicka Gabriela;

Dziękujemy i serdecznie gratulujemy!!!

Opiekun: Pani Anna Kowalczyk

• KONKURS MATEMATYCZNY

• W środę 23.11.2022 roku odbył się I etap Szkolnego Konkursu Matematycznego dla uczniów klas II A, II B i II CB.

Zakres materiału obejmował treści kształcenia z poziomu rozszerzonego. Uczniowie mieli do rozwiązania 10 zadań testowych wielokrotnego wyboru. Za każdą poprawną odpowiedź można było uzyskać 0,5 punktu i dodatkowo 0,5 punktu za poprawne wskazanie wszystkich odpowiedzi.  Uczestnicy konkursu zmierzyli się również z 3 zadaniami otwartymi, za które łącznie do zdobycia było 15 punktów. Maksymalnie można było uzyskać 35 punktów.

Zdecydowane zwycięstwo odniósł Piotr Olszewski z klasy II CB, II miejsce zajęła Barbara Poniżnik z klasy II A, a III miejsce Sofiia Barannyk z klasy II CB.

Do drugiego etapu zakwalifikowali się również:

• Laura Furmańczyk              kl. II B
            • Olivier Michalczuk              kl. II CB
            • Weronika Kuźmińska         kl. II CB
            • Wioletta Łachniak              kl. II B
            • Patryk Łodyga                     kl. II A
            • Jakub Pater                         kl. II CB
            • Bartosz Maruszczak           kl. II CB
            • Marcin Wręczycki              kl. II CB
            • Nikodem Woźniak             kl. II CB
            • Michał Plackowski             kl. II B
            • Jakub Janeda                       kl. II B
            • Maksymilian Natkaniec    kl. II B

Drugi etap Szkolnego Konkursu Matematycznego odbędzie się w kwietniu 2023 roku.

Wszystkim finalistom gratulujemy!