• mLegitymacja

Bezpłatny Generator Zdjęć do mLegitymacji

• DEKLARACJA MATURALNA

• Uczniowie klas maturalnych składają deklaracę maturalną w terminie do 30 września 2021 roku.

Pobieramy plik ze struny szkoły i wypełniamy pismem drukowanym

Wypełniając plik komputerowo nazwę "PESEL" w nagłówku pliku zastępujemy swoim numerem PESEL,

wpisując dane w części A i innych pomiędzy okienkami przełączamy się tabulatorem (klawisz "tab").

W przypadku wypełniania ręcznego obok nazwy "PESEL" wpisujemy jego numer, natomiast pozostałe dane wpisujemy DRUKOWANYMI LITERAMI.

Drukujemy dwustronnie pierwsze 5 stron deklaracji i składamy u dyrektora Włodzimierza Basa.

EM_2022_Zalacznik_1a_Deklaracja_A.docx

• SPOTKANIA Z RODZICAMI

• W dniach 8 i 9 września o godzinie 16:30 odbedą się spotkania wychowawców klas z rodzicami uczniów.

Obostrzenia epidemiczne:

• obowiązkowe maseczki ochronne,
            • zachowanie dystansu,
            • dezynfekcja rąk.

Klasy I spotkaniew dniu 8 wrześniaz dyrektorem w Auli (II piętro), następnie w salach lekcyjnych z wychowawcami sale klasy I plik.pdf

Klasy II spotkania w dniu 8 września o 16:30 sale dla klas I plik.pdf

Klasy III spotkania w dniu 9 września o 16:30 sale klasy III plik.pdf

W dniu 9 września o godzinie 17:00 w sali nr 6 na parterze odbędzie się spotkanie komitetu studniówkowego.

• 58 KFPP Opole 2021

• 3 września o 22:40 DEBIUTY na KFPP w Opolu.

Łukasz Brodowski po wygraniu "SZANSY NA SUKCES" wystąpi w koncercie Debiuty w Opolu.

Wspieramy Łukasza i życzymy kolejnych sukcesów.

Zapraszamy Wszystkich do oglądania koncertu oraz odwiedzin jego kanału na Tik Toku.

Niżej link do kanału łukasza na Tik Toku oraz wywiad przeprowadzony po wygraniu Szansy:

Krótka rozmowa z Łukaszem o jego pasjach:

Kiedy zaczęła się Twoja przygoda z piosenką, czy był ktoś kto Ciebie zainspirował?

Moja przygoda z muzyką rozpoczęła się prawie 11 lat temu, kiedy mama zaprowadziła mnie do młodzieżowego domu kultury.

Kto uczył Ciebie śpiewu? Kiedy zacząłeś myśleć o występach przed publicznością?

Wszystko zaczęło się od tego, że pani w przedszkolu zauważyła, że ładnie śpiewam. Moją trenerką głosu jest pani Ewa Krysian, dzięki której stawiałem  swoje pierwsze kroki na scenie już kilka lat temu. Były to między innymi spektakle teatralne i różnego rodzaju konkursy i festiwale wokalne.

Czy udział w Szansie na Sukces to Twoja inicjatywa?

Udział w Szansie zaproponował mi tata, który zauważył casting w Poznaniu. Tam niestety się nie udało, ale nie poddałem się. Rok później spróbowałem swoich sił w Szczecinie, gdzie po około 10 godzinach czekania w kolejce i zaśpiewaniu przed jury udało się przejść do następnego etapuJadąc na casting moje szanse oceniałem raczej jako zerowe. Jechałem, żeby doświadczyć czegoś nowego. Mam 17 lat, widziałem osoby dużo starsze ode mnie i zapewne dużo bardziej doświadczone muzycznie ode mnie. To raczej w nich widziałem przyszłych uczestników programu.

Wygrałeś Szansę na Sukces i udział w koncercie Debiuty Festiwalu Opolskiego 2021, jak się czułeś po usłyszeniu werdyktu?

Po usłyszeniu werdyktu, że to właśnie ja wygrałem poczułem ogromne szczęście. Szczęście to trwało jednak tylko kilka minut. Poczułem się zły, że mimo iż wygrałem, to w piosence ,, Tylko mnie kochaj” nie pokazałem moich umiejętności. Następnego dnia, kiedy jechałem pociągiem już w stronę domu długo o tym myślałem. Teraz muszę pokazać w Opolu na co naprawdę mnie stać.

Jakie są twoje plany na przyszłość, czy wygranie Szansy wpływa na ich zmianę?

Moje plany na przyszłość łącze z muzyką, ale nie mogę zapominać o szkole. Nigdy nie wiadomo co przyniesie życie i zawsze lepiej mieć jakiś dobry zawód. Mimo wszystko jednak chciałbym w przyszłości utrzymywać się ze śpiewania i przekazywać ludziom sceniczną radość.

Jak czujesz się w kontaktach z mediami?

W kontaktach z mediami czuję się bardzo dobrze. Nie stresuję się występami ani wywiadami. Bardzo lubię to robić. Czuję się wtedy jak przysłowiowa ,,ryba w wodzie”.