• Rozpoczęcie roku szkolnego 2021/2022.

• Wakacje dobiegają końca, 1 września zapraszamy wszystkich uczniów na rozpoczęcie roku szkolnego 2021/2022.

Obostrzenia epidemiczne:

• obowiązkowe maseczki ochronne,
            • zachowanie dystansu,
            • dezynfekcja rąk.

Klasy I       – godzina 800 – spotkanie w auli (IIpiętro), a następnie w salach lekcyjnych z wychowawcami. Uczniowie przystąpią do testu z języka angielskiego w celu przydzielenia do grupy o odpowiednim poziomie zaawansowania.

Klasy II          – godzina 900 – spotkanie w salach lekcyjnych z wychowawcami.

Klasy III         – godzina 1000 – spotkanie w salach lekcyjnych z wychowawcami.

Przydział sal lekcyjnych w pliku - Przydzial_sal3.pdf​​​​​​​​​​​​​​

• REMONT BOISKA

• Trwają wakacje, szkoła przygotowuje się do rozpoczęcia nowego roku szkolnego 2021/2022.

Został rozpoczęty remont boiska szkolnego, prowadzony jest pod nadzorem Starostwa Powiatowego.

Przebudowa zakłada wykonanie nowej nawierzchni wielofunkcyjnego boiska sportowego, na którym zaprojektowano boiska do gier zespołowych.

Na poniższych zdjęciach widać postępy prac przy demontażu dotychczasowych nawierzchni.

• Podręczniki dla klas I czteroletniego liceum ogólnokształcącego.

• W pliku pdf załączony jest wykaz podręczników dla klas pierwszych na rok szkolny 2021/2022.

WYKAZ_PODRECZNIKOW_DO_KLASY_PIERWSZEJ_4_letniego_lo_2021.pdf

• KIERMASZ PODRĘCZNIKÓW
              Informujemy przyszłych uczniów, że po rozpoczęciu roku szkolnego samorząd uczniowski organizuje kiermasz używanych podręczników, o dacie kiermaszu poinformujemy po rozpoczęciu roku szkolnego.
            • DIAGNOZA Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO
              Wszyscy pierwszoklasiści proszeni są o przyniesienie z sobą na rozpoczęcie długopisów. Po spotkaniu z wychowawcami przeprowadzona zostanie diagnoza z języka angielskiego, celem diagnozy jest ustalenie poziomu znajomości języka w celu przydzielenia ucznia do grupy o odpowiednim poziomie zaawansowania.

• I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza w Stargardzie, ul. Staszica 2
        • liceum_szkola@poczta.onet.pl